EnglishČeštinaHry zdarma, online hryAnimace a videa zdarmaSeriály onlineHerna
maxo.cz - maximální odvaz a online hrymaxo.cz - maximální odvaz a online hry
Spusť ClubRadio online

Přihlášení -

Přihlášení

Registrace
Zapomenuté heslo

Poslední komentáře -

Naposledy spuštěné online hry -

Wait 4 Me - Skákačky (plošinovky)

Wait 4 Me

Wait 4 Me je hra při které běžíte s panáčkem, který se za každou ...

Detail online hry - Wait 4 Me - Skákačky (plošinovky)Detail online hry Hrát online hru - Wait 4 Me - Skákačky (plošinovky)Hrát online hru
Robot Jim - Střílečky

Robot Jim

Vžijte se do role šíleného robota, který bojuje se svými nepřátel...

Detail online hry - Robot Jim - StřílečkyDetail online hry Hrát online hru - Robot Jim - StřílečkyHrát online hru

Je tu někde Administrator prosím?

Fórum maxo.cz - hry online > Ostatní související s maxem > Je tu někde Administrator prosím?

Pro vkládání témat a příspěvků musíte být přihlášení! Přihlášení, Registrace

26.06.2009 21:15 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

mohla by som sa opytat ako mozem pozvat mojho kamarata???

26.06.2009 21:20 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

napíš mu nech sa regne cez odkaz, ktorý je podobný ako tento http://www.maxo.cz/?r=ccf00b46d29, alebo mu môžeš poslať aj tento, ale body pôjdu potom mne.

26.06.2009 21:22 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

ten odkaz nájdeš v políčku, kde sa nachádza aj Rebríček, Statistiky, Avatar a plno ďalšieho. Klikli na Soutěžný odkaz a jeden z tých odkazov si vyber, potom to iba pustí a nech sa cez to regne.

27.06.2009 12:21 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

prosim vas dneska som poslala sms a newprislo mi to

27.06.2009 13:04 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Hele lidí, když posíláte SMS tak nebuďte hrr radši si to 2-3x přečtěte tvar SMS a také číslo příjemce a pak odešlete. ;-) Administrátoři nemají jen na starost pořád připisovat body těm, kteří se spletli. Taky pak zachvíli by mohl tvrdit každý, že poslal SMS a nic nepřišlo.

27.06.2009 16:22 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od iFlux.info Hele lidí, když posíláte SMS tak nebuďte hrr radši si to 2-3x přečtěte tvar SMS a také číslo příjemce a pak odešlete. ;-) Administrátoři nemají jen na starost pořád připisovat body těm, kteří se spletli. Taky pak zachvíli by mohl tvrdit každý, že poslal SMS a nic nepřišlo.

Tak blbí admini zase nejsou, aby si to neověřili. :) To někde určitě mají seznam, který jim ukazuje kdy kdo co poslal :) Tady jde jen o ty případy kdy to poslali ze špatnýho čísla, kdyby to poslali na špatný číslo, tak imho maj smůlu, protože za prvý by se to nedalo dokázat a za druhý z takový SMS by beztak admini měli nula nula prd :)

Jinak samozřejmě ti uživatelé by si to kontrolovat měli no, nepochybuju o tom, že někde jinde by jim řekli něco ve smyslu že to je chyba toho co to posílal a ne jejich, takže má smůlu :) )

27.06.2009 20:18 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od 13claudia prosim vas dneska som poslala sms a newprislo mi to

Napis me do soukrome zpravy z jakeho cisla jsi platila.

28.06.2009 08:22 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

ale uz som dostala 1000bodow

28.06.2009 09:27 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Prosím vás kolik musím mít bodů na dobytí mobilu?Děkuji

28.06.2009 09:37 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

kredit si nemuzes kupovat za body, spise muzes kupovat body za kredit :)

28.06.2009 18:04 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Prosím vás koľko musím mať bodov, aby ste mi zaviazali šnurky?

28.06.2009 18:38 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

1000000 tieto tvoje otázky

28.06.2009 21:51 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

JUR0B3ZM3N44, nemusim ti snad vysvetlovat ze mi tve nesmyslne prispevky zde na foru vadi? A ze je dlouho nebudu tolerovat.

28.06.2009 22:12 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Však tento príspevok mi to vysvetľuje omg...

14.08.2009 00:24 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Taky jsem poslal 12.8. v 13.30h z 736601324 30kč - 500b NIC?!
Možná moje chyba ale nevim o ní...?

17.08.2009 22:56 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

sms za 30 KC bohuzel neni funkcni, nemelo by tedy ani nic odecist

04.10.2009 18:40 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

a za tech 79 kc je kolik bodu?

04.10.2009 18:56 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od bernak a za tech 79 kc je kolik bodu?

si děláš srandu ne už???
všechno máš jasně všude napsaný.nauč se číst *12*

21.10.2009 19:36 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Všechno máte napsané na maxu.cz. Nechápu, proč otravujete zbytečnými otázkami. Mě to trvalo najít cca 15 vteřin.

29.10.2009 10:00 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

1500:70 = 21,4 KC. Odpovedam ti len preto aby si sa nefucal, aj ked sa to tu uz rozoberalo vies ? :-D

face to face iq bomb it překonávání terénu bublinky duel rychlá auta hry pro nejmenší FMX hry pro dívky vystřel ho motorky zimní hry Truck skateboard pod vodou vánoční hry zombie monster truck draci madness mario fast food ninja hry zvířátka hry pro kluky kuličky míčové hry obsluha letadla drakojan restaurace bomberman spoj 3 fotbal
Směnárna | Pravidla | Ceny | Žebříček | Registrace | Výhody registrace | Přihlášení | Hry na přání | Nápověda | Kontakty | Odkazy | Mapa stránek | Pro média a podporu | Online hry zdarma | Výpis štítků | Poslední komentáře | Registrace | Privacy policy
(c) 2008-2013 www.maxo.cz Všechna práva vyhrazena
Pohodesign.cz
Superhry zdarma | Hry online zdarma | 1000her, webgames | NetHry.cz | Loupak.cz - videa a hry | Herna | Videa, animace zdarma | Dárky | Empire
Super hry | Online hry zdarma | Onlinovky, superhry | iPhoneaplikace.cz | XBox 360, Playstation 3 hry | Super online hry | Hry online JoJoHRY.cz - Superhry | NIKEE Superhry | Online hry