EnglishČeštinaHry zdarma, online hryAnimace a videa zdarmaSeriály onlineHerna
maxo.cz - maximální odvaz a online hrymaxo.cz - maximální odvaz a online hry
Spusť ClubRadio online

Přihlášení -

Přihlášení

Registrace
Zapomenuté heslo

Poslední komentáře -

Naposledy spuštěné online hry -

Retron - Akční online hry

Retron

Letíte vesmírem svou kosmickou lodí a sestřelujete nepřátele. Že ...

Detail online hry - Retron - Akční online hryDetail online hry Hrát online hru - Retron - Akční online hryHrát online hru
Treasure Cove - Skákačky (plošinovky)

Treasure C...

Vydejte se na dobrodružství s malým tukanem. Budete muset sbírat ...

Detail online hry - Treasure Cove - Skákačky (plošinovky)Detail online hry Hrát online hru - Treasure Cove - Skákačky (plošinovky)Hrát online hru

Je tu někde Administrator prosím?

Fórum maxo.cz - hry online > Ostatní související s maxem > Je tu někde Administrator prosím?

Pro vkládání témat a příspěvků musíte být přihlášení! Přihlášení, Registrace

26.06.2009 21:15 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

mohla by som sa opytat ako mozem pozvat mojho kamarata???

26.06.2009 21:20 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

napíš mu nech sa regne cez odkaz, ktorý je podobný ako tento http://www.maxo.cz/?r=ccf00b46d29, alebo mu môžeš poslať aj tento, ale body pôjdu potom mne.

26.06.2009 21:22 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

ten odkaz nájdeš v políčku, kde sa nachádza aj Rebríček, Statistiky, Avatar a plno ďalšieho. Klikli na Soutěžný odkaz a jeden z tých odkazov si vyber, potom to iba pustí a nech sa cez to regne.

27.06.2009 12:21 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

prosim vas dneska som poslala sms a newprislo mi to

27.06.2009 13:04 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Hele lidí, když posíláte SMS tak nebuďte hrr radši si to 2-3x přečtěte tvar SMS a také číslo příjemce a pak odešlete. ;-) Administrátoři nemají jen na starost pořád připisovat body těm, kteří se spletli. Taky pak zachvíli by mohl tvrdit každý, že poslal SMS a nic nepřišlo.

27.06.2009 16:22 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od iFlux.info Hele lidí, když posíláte SMS tak nebuďte hrr radši si to 2-3x přečtěte tvar SMS a také číslo příjemce a pak odešlete. ;-) Administrátoři nemají jen na starost pořád připisovat body těm, kteří se spletli. Taky pak zachvíli by mohl tvrdit každý, že poslal SMS a nic nepřišlo.

Tak blbí admini zase nejsou, aby si to neověřili. :) To někde určitě mají seznam, který jim ukazuje kdy kdo co poslal :) Tady jde jen o ty případy kdy to poslali ze špatnýho čísla, kdyby to poslali na špatný číslo, tak imho maj smůlu, protože za prvý by se to nedalo dokázat a za druhý z takový SMS by beztak admini měli nula nula prd :)

Jinak samozřejmě ti uživatelé by si to kontrolovat měli no, nepochybuju o tom, že někde jinde by jim řekli něco ve smyslu že to je chyba toho co to posílal a ne jejich, takže má smůlu :) )

27.06.2009 20:18 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od 13claudia prosim vas dneska som poslala sms a newprislo mi to

Napis me do soukrome zpravy z jakeho cisla jsi platila.

28.06.2009 08:22 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

ale uz som dostala 1000bodow

28.06.2009 09:27 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Prosím vás kolik musím mít bodů na dobytí mobilu?Děkuji

28.06.2009 09:37 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

kredit si nemuzes kupovat za body, spise muzes kupovat body za kredit :)

28.06.2009 18:04 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Prosím vás koľko musím mať bodov, aby ste mi zaviazali šnurky?

28.06.2009 18:38 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

1000000 tieto tvoje otázky

28.06.2009 21:51 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

JUR0B3ZM3N44, nemusim ti snad vysvetlovat ze mi tve nesmyslne prispevky zde na foru vadi? A ze je dlouho nebudu tolerovat.

28.06.2009 22:12 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Však tento príspevok mi to vysvetľuje omg...

14.08.2009 00:24 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Taky jsem poslal 12.8. v 13.30h z 736601324 30kč - 500b NIC?!
Možná moje chyba ale nevim o ní...?

17.08.2009 22:56 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

sms za 30 KC bohuzel neni funkcni, nemelo by tedy ani nic odecist

04.10.2009 18:40 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

a za tech 79 kc je kolik bodu?

04.10.2009 18:56 - Re: Re: Je tu někde Administrator prosím?

Původní zpráva od bernak a za tech 79 kc je kolik bodu?

si děláš srandu ne už???
všechno máš jasně všude napsaný.nauč se číst *12*

21.10.2009 19:36 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

Všechno máte napsané na maxu.cz. Nechápu, proč otravujete zbytečnými otázkami. Mě to trvalo najít cca 15 vteřin.

29.10.2009 10:00 - Re: Je tu někde Administrator prosím?

1500:70 = 21,4 KC. Odpovedam ti len preto aby si sa nefucal, aj ked sa to tu uz rozoberalo vies ? :-D

kuličky fotbal draci ninja hry duel motorky iq bomb it míčové hry překonávání terénu monster truck hry pro dívky bomberman obsluha skateboard restaurace mario zvířátka zombie spoj 3 rychlá auta pod vodou fast food Truck vánoční hry vystřel ho hry pro nejmenší letadla FMX madness hry pro kluky zimní hry bublinky face to face drakojan
Směnárna | Pravidla | Ceny | Žebříček | Registrace | Výhody registrace | Přihlášení | Hry na přání | Nápověda | Kontakty | Odkazy | Mapa stránek | Pro média a podporu | Online hry zdarma | Výpis štítků | Poslední komentáře | Registrace | Privacy policy
(c) 2008-2013 www.maxo.cz Všechna práva vyhrazena
Pohodesign.cz
Superhry zdarma | Hry online zdarma | 1000her, webgames | NetHry.cz | Loupak.cz - videa a hry | Herna | Videa, animace zdarma | Dárky | Empire
Super hry | Online hry zdarma | Onlinovky, superhry | iPhoneaplikace.cz | XBox 360, Playstation 3 hry | Super online hry | Hry online JoJoHRY.cz - Superhry | NIKEE Superhry | Online hry